Kariera w PGA

Największy kapitał PGA stanowią ludzie.
To dzięki pracownikom możemy się rozwijać
i świadczyć najlepsze usługi dla
naszych klientów.

Nasi pracownicy to rzetelni, skuteczni i wiarygodni profesjonaliści, którzy pomimo często wieloletniego doświadczenia, wciąż podnoszą swoje kwalifikacje i z pasją przystępują do kolejnych zadań jakie stawiają przed nami klienci.

Dynamicznym i ambitnym osobom, którzy chcą się rozwijać, PGA oferuje ciekawą perspektywę podążania własną ścieżką kariery i współpracę z najlepszymi, doświadczonymi profesjonalistami w zakresie audytu, zarządzania finansami firm i konsultingu zarządczego.

W PGA liczy się nie tylko to gdzie studiowałeś, czy wcześniej pracowałeś, ale także jakim jesteś człowiekiem. Dynamizm, kreatywność, samodzielność, zaangażowanie a przy tym poczucie humoru i umiejętność pracy z innymi w zespole to cechy jakich poszukujemy.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:
Asystent w dziale audytu
Manager w dziale audytu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres biuro@pga-audyt.pl.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Asystent w dziale audytu

MIEJSCE PRACY: Warszawa

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Ukończone studia wyższe o profilu ekonomicznym (preferowane rachunkowość, finanse lub pokrewne) lub prawniczym,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Zamiar uzyskania uprawnień Biegłego Rewidenta,
  • Poczucie obowiązku, konsekwencji w działaniu,
  • Dyspozycyjność (wyjazdy służbowe),
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy z klientem i w zespole.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Udział w projektach badania i przeglądu sprawozdań finansowych,
  • Udział w projektach doradczych z zakresu księgowości, kontrolingu i sprawozdawczości finansowej,
  • Wykonywanie prac administracyjnych i marketingowo – sprzedażowych dla PGA

OFERUJEMY:

  • Ciekawą pracę w zespole doświadczonych Biegłych rewidentów i Konsultantów
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, w tym uprawnienia Biegłego Rewidenta,
  • Udział w ciekawych projektach (audyt, due diligence, wyceny, konsulting przy wdrożeniach koncepcji kontrolingowych czy różne projekty konsultingu zarządczego),
  • Wyjazdy integracyjne,
  • Szkolenia doskonalące umiejętności zawodowe,

Manager w dziale audytu

  • Uprawnienia Biegłego Rewidenta lub wysokie zaawansowanie w zdobywaniu tych uprawnień (zdane min. 7 egzaminów),
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Managera Projektów Audytorskich,
  • Praktyczna znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości,
  • Dyspozycyjność (częste wyjazdy służbowe),
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy z klientem i zespołem,

  • Prowadzenie projektów audytorskich a także wybranych projektów doradczych w spółkach o różnym profilu działania.
  • Nadzór nad podległym zespołem pracowników.
  • Odpowiedzialność za budowanie i utrzymanie relacji z klientami i klientami, jak również za rozwój biznesu i pozyskiwanie nowych klientów.
  • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług zespołu audytorów zgodnie z obowiązującymi standardami i terminami realizacji.

OFERUJEMY:

  • Pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie,
  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach (audyt, due dilligence, wyceny, doradztwo w zakresie księgowości, kontrolingu czy sprawozdawczości finansowe, różne projekty w zakresie konsultingu zarządczego)
  • Szkolenia doskonalące umiejętności zawodowe.