O POLSKIEJ GRUPIE
AUDYTORSKIEJ

Jesteśmy siecią profesjonalnych, polskich firm audytorskich, księgowych i doradczych, które zbudowały zespół doświadczonych biegłych rewidentów, księgowych i konsultantów

Specjaliści zrzeszeni w PGA doświadczenie zdobywali pracując m.in. w największych międzynarodowych firmach doradczych, wyznaczających praktyczne standardy audytu i konsultingu (tzw. „Wielka Czwórka”), ale również po drugiej stronie zajmując kierownicze i dyrektorskie pozycje w działach finansów w polskich i międzynarodowych firmach. Rozumiemy więc biznes i potrzeby naszych Klientów oraz traktujemy ich indywidualnie, odpowiednio dopasowując nasze usługi.

Misja

Proponujemy Klientom najwyższej jakości,najlepsze i kompleksowe usługi z zakresu audytu i innych czynności Biegłego Rewidenta, księgowości oraz doradztwa oparte na indywidualnym zrozumieniu biznesu i potrzeb Klienta, na przyjaznych dla niego warunkach.

Dlaczego PGA?

01.

Rozumiemy Państwa potrzeby i indywidualnie dopasujemy do nich nasze usługi.

Nasz podstawowy zespół stanowią ludzie, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w największych międzynarodowych firmach audytorskich i doradczych (tzw. „Wielka Czwórka” tj. KPMG, PwC, EY, Deloitte), a także w biznesie na kierowniczych stanowiskach w działach finansowych polskich przedsiębiorstw
i międzynarodowych koncernów. Mamy więc spojrzenie na usługi audytorskie i doradcze z obydwu stron i rozumiemy Państwa indywidualne wymagania.

02.

Stosujemy najlepsze praktyki wypracowane przez firmy wyznaczające standardy w świecie usług audytorskich
i doradczych, na przyjaznych dla Państwa warunkach.

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy świadcząc usługi audytorskie i doradcze w różnych branżach, a przede wszystkim takich jak: handel / FMCG / produkcja / nieruchomości / usługi / przemysł farmaceutyczny / ochrona środowiska / przemysł elektroniczny / nowe technologie / działalność pożytku publicznego i non-profit.

Świadczymy też usługi, m.in. z zakresu doradztwa transakcyjnego (due diligence, wyceny przedsiębiorstw) dla funduszy PE/VC inwestujących zarówno w dojrzałe biznesy, jak też w start-up’y. Posiadamy także doświadczenie w audycie wykorzystania dotacji pochodzących z środków UE.

PGA proponuje Państwu usługi na najwyższym światowym poziomie na przyjaznych warunkach.

03.

Współpracujemy z doświadczonymi doradcami podatkowymi, radcami prawnymi, instytucjami finansującymi oraz doradcami w zakresie pozyskiwania środków z UE, świadcząc kompleksowe usługi.

Ściśle współpracujemy z uznanymi doradcami podatkowymi oraz radcami prawnymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi. Nasza współpraca ze specjalistami prawa podatkowego oraz gospodarczego daje Państwu możliwość bezpośredniego dostępu do różnorodnych usług doradztwa bez konieczności angażowania dodatkowych stron i podmiotów.

Współpracujemy także z licznymi instytucjami finansującymi (fundusze inwestycyjne, brokerzy, domy maklerskie) oraz firmami pomagającymi zdobywać środki z programów unijnych. Ułatwiamy naszym klientom dotarcie do szybkiego i pewnego finansowania dłużnego (m.in. finansowanie emisji obligacji komercyjnych) jak i kapitałowego (M&A)

04.

Oferujemy wsparcie merytoryczne i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

W ramach ceny za usługi zapewniamy Państwu bieżące konsultacje. W przypadku skomplikowanych i niejednoznacznych transakcji, które wymagają dokładniejszych analiz, przeprowadzimy je dla Państwa i przedstawimy możliwe rozwiązania problemu.

Stosujemy najlepsze praktyki wypracowane
przez firmy wyznaczające standardy w świecie usług audytorskich
i doradczych, na przyjaznych dla Państwa warunkach.

Kompleksowe usługi

Ściśle współpracujemy z doświadczonymi doradcami podatkowymi oraz radcami prawnymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi doradcze zawierające również wsparcie prawne i podatkowe.

Nasza współpraca z nimi daje naszym Klientom możliwość bezpośredniego dostępu do różnorodnych usług doradztwa podatkowego oraz obsługi prawnej przedsiębiorstw bez konieczności angażowania dodatkowych stron i podmiotów.